Forum Osiedle Lawendowe Strona Główna Osiedle Lawendowe
Forum Osiedla Lawendowego przy ulicy Lawendowej we Wrocławiu

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Witam. Przyszłych i obecnych mieszkańców.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Osiedle Lawendowe Strona Główna -> Poznajmy się
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
EXIT
Site Admin

PostWysłany: Czw Wrz 17, 2015 8:57 pm    Temat postu: Witam. Przyszłych i obecnych mieszkańców. Odpowiedz z cytatem

Witam. Jestem Grzegorz i jak wszystko dobrze pójdzie to od czerwca 2016 będę (oczywiście razem z rodzinkąSmile kolejnym mieszkańcem osiedla. Mam rezerwację szeregówki D2 i czekam na dalsze kroki dewelopera. Założyłem to małe forum w celu znalezienia przyszłych sąsiadów. Zapraszam więc obecnych i przyszłych mieszkańców do dołączenia się Smile)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sylwia

PostWysłany: Czw Gru 08, 2016 3:00 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pawel789

PostWysłany: Sob Wrz 10, 2016 3:35 pm    Temat postu: Re: Witam. Przyszłych i obecnych mieszkańców. Odpowiedz z cytatem

EXIT napisał:
Witam. Jestem Grzegorz i jak wszystko dobrze pójdzie to od czerwca 2016 będę (oczywiście razem z rodzinkąSmile kolejnym mieszkańcem osiedla. Mam rezerwację szeregówki D2 i czekam na dalsze kroki dewelopera. Założyłem to małe forum w celu znalezienia przyszłych sąsiadów. Zapraszam więc obecnych i przyszłych mieszkańców do dołączenia się Smile)
    Powrót do góry
    Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
    Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Osiedle Lawendowe Strona Główna -> Poznajmy się Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
    Strona 1 z 1
    Skocz do: